ניקוי מזרונים בחיפה

ניקוי מזרונים בחיפה - WeClean

אחד מהחפצים שאנו עושים בהם שימוש והם כה חשובים לנו כמו המזרון שעליו אנו ישנים, עשוי להיות בעל כמות גבוהה של קרדית האבק. פעמים רבות, אנשים שיש להם מזרונים מלוכלכים מעדיפים לרכוש חדשים בשל העובדה שקשה לנקות אותם בצורה מקצועית, או כאשר תחזוקת המזרון היא נמוכה מפאת חוסר ידע או חוסר זמן. יש לציין כי ניקוי מזרונים בחיפה למשל, אינו חייב להיות מסובך כל כך כפי שרבים נוטים לחשוב. גם גיל המזרון אינו חשוב, כי מה שחשוב הוא תחזוקה נכונה, כך שהמזרון לא יהיה ספוג זיעה ולכלוך, מה שעשוי לגרום לנזק לבריאותנו, במיוחד למי שסובל מבעיות בדרכי הנשימה.

ניקוי מזרונים בחיפה – חשיבות הניקוי

כאשר אנו ישנים שנת לילה ארוכה, גופינו מפריש זיעה במיוחד, כאשר אנו מתהפכים מצד לצד, מה שגורם למזרון לספוג זיעה, במיוחד כאשר המזרון אינו מאוורר דיו. יש לאוורר את המזרון לעיתים קרובות מאוד ולאפשר לו "לנשום" לאחר שנת הלילה שלנו. בימי הקיץ, יש לתת תשומת לב רבה יותר, כאשר מזג האוויר לח ואנו נוטים להזיע יותר.

גיליתם כתמים על המזרון- מה עושים במקרים אלה?

במידה וראיתם כתם או כמה כתמים על המזרון, יש להימנע מניקוי הכתם באמצעות מים. יש להכין תערובת של חומץ לבן מדולל במים, אבקת כביסה או כל חומר אחר אשר מנקה בדים. אם תעשו שימוש עם מים על המזרון במטרה לנקות אותו, המים יתפשטו, יחדרו לסיבי בד המזרון ויגרמו להרחבת הכתמים. המים כשאר יחדרו למזרון עם קפיצים למשל יגרמו נזקים כגון עובש וחלודה לקפיצים. אם ישנם כתמים קשים ואתם גרים באזור חיפה, מומלץ להזמין ניקוי מזרונים בחיפה, כשאר חברה מקצועית המתמחה מזה שנים בניקוי ריפודים, תוכל להחזיר את המזרון לקדמותו ולגרום לו להיות נקי, מצוחצח ומאוורר.

השלבים של ניקוי מזרונים באמצעות חברה מקצועית לניקוי מזרונים בחיפה

ישנם שלבים שחברות ניקוי ריפודים, משתמשות לביצוע ניקוי מזרונים בחיפה, כגון: הפרדת האבק והלכלוך מהמזרון, מה שאינו קורה כאשר אתם תנסו בעצמכם לנקות את המזרון. המזרון ינוקה ויחוטא באמצעות חומרי ניקוי מיוחדים, אשר משמידים ווירוסים, בקטריות וחיידקים, כאשר חומרי ניקוי מקצועיים אלה, הינם ידידותיים לבני האדם. השלב האחרון בניקוי המזרון הינו התזת חומרי חיטוי להרחקת האבק ומניעה של משיכת אבק למזרון לטווח הארוך. יש לציין כי גם חומרי חיטוי אלה, הינם ידידותיים לבני האדם ולסביבה, אך מצד שני, חומרים אלה משמידים באופן יעיל את שאריות האבק, החיידקים וריחות רעים שחדרו למזרון עם השנים.

ניקוי מזרונים בחיפה בשיטת WeClean

אנו חברת ניקיון WeClean המומחים בניקיון רהיטים וריפודים, אנו מבצעים את שיטת הניקוי שלנו באמצעות מכונת ניקוי מיוחדת ומותאמת עבור ניקיון מזרנים. וכאמור, בשילוב חומרי ניקוי איכותיים ויעלים לאין ערוך אשר יחדשו את המזרן שכה חשוב לכם. את הניסיון הרב של בניקוי מזרונים בחיפה רכשנו במהלך שנותינו הרבים בעסקי הניקיון. עקב היותנו אלופים בלהסיר כתמים, חיידקים, אבק, ריחות ושאר מרעין בישין – אנו מבצעים עבורכם בדגמה חינם ללא מחויבות מצידכם לשום דבר. 

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button