ניקוי חלונות ברמת השרון

ניקוי חלונות ברמת השרון - חברת וויקלין

ניקוי החלונות בביתנו, היא אינה משימה פשוטה. אם תשאלו אנשים שמנקים באופן קבוע ושוטף את חלונות ביתם, תבינו כי זו משימה די קשה, במיוחד אם החלונות אינם נוחים לניקוי, מבחינת המבנה שלהם. אם אתם מאזור רמת השרון, ניקוי חלונות ברמת השרון ניתן לבצע באמצעות חברת ניקיון, כך שפעם בזמן קבוע, חלונות ביתכם ינוקו באופן מקצועי. מומלץ לנקות את החלונות בערך פעמיים בחודש. משימה זו, אורכת כשעתיים. האמת היא שלא לכל אחד מאתנו יש את הזמן והכוח לנקות את החלונות ולכן, אנשים שמצד אחד אוהבים בית נקי ומצוחצח יקראו לחברה מקצועית שתבצע עבורם את העבודה.

לא כל כך פשוט להשיג שקיפות לחלונות הבית, אך לעיתים ניתן להפוך את ניקוי חלונות ברמת השרון למשימה קלה ויעילה. אם החלטתם בכל זאת לנקות בעצמכם את החלונות, יש להכין מראש סמרטוט יבש, דלי מים עם סבון ניקוי, שפריצר לחלונות ונייר מגבת עבה שיספוג היטב את הנוזלים. יש להתחיל ולפרק את החלונות מהמסילה או הציר ולהוציא אותו לשטח הפתוח שבו ייתן יהיה לשפוך כמויות מים גדולות מבלי לחשוש שהבית יתלכלך.

חלון נקי, עציץ

ניקוי חלונות ברמת השרון – ניקוי מסילות החלון עם מים

חשוב להקפיד על המסילות בעת ניקוי חלונות ברמת השרון. כאשר המסילות מלוכלכות החלון לא ייפתח וייסגר בקלות. יש להרכיב את החלון מחדש למקומו. ניקוי חלונות מקצועי, הינו תהליך מקצועי והוא תהליך יסודי ומתאים לכל משימות הניקוי. ישנם כאלה שיעדיפו לשאוב תחילה את המסילות בשל חרקים כגון זבובים שנתקעו בין המסילות או שיער שהצטבר ולאחר מכן, ישפכו כמות נדיבה של מים.

התחילו את ניקוי החלונות ללא מים (על יבש)

בכל תהליך של ניקוי חלונות ברמת השרון, יש לבצע ניקוי ראשוני על יבש. ניקוי זה יסיר את שכבת האבק בכדי למנוע בוץ דביק שיהיה קשה להסיר אם תרטיבו את החלון מבלי לנקות את האבק. יש לשפוך כמות גדולה של מים על החלון ולעבור עם סמרטוט בכל הפינות על מנת להסיר את שבת הלכלוך. יש לעבור עם סמרטוט לח סחוט על מסגרת החלון ולייבש אות החלון היטב. כאשר אתם מתחילים לנגב את זכוכית החלון הקפידו שלא יישארו סימני מים או חומר ניקוי. יש לעבוד על הניקוי כאשר יש אור יום, אחרת לא תוכלו לראות סימנם שנשארו על החלון.

כאשר ניגבתם היטב את זגוגית החלון, השפריצו עליה מעט ספריי חלונות המכיל סיליקון, כך שהחלון יבריק יותר. אם אתם מנקים חלון גדול בסלון ויש לכם פרקט, היזהרו מהרטבת הפרקט ולכן, מומלץ לנקות עם מעט מים. חפשו חומרים שיהיו מתאימים לניקוי חלונות על בסיס יבש יותר, כך שתוכלו לבצע את המשימה בהצלחה. לעוד טיפים איך מנקים חלונות.

ניקוי חלונות משרד

ישנן חברות שמחזיקות עובדי ניקיון על בסיס קבוע, כאשר יש לתחזק אותו על בסיס שוטף. כאשר מדובר על ניקוי חלונות ברמת השרון כאשר הבניין בקומה גבוהה, בעלי המשרד יעדיפו לשכור את שירותיה המקצועיים של חברת ניקוי חלונות שיש להם רישיון לעבודה בגובה. כך שעדיף לשכור את שירותיה של חברה זו, ולא ליטול סיכונים מיותרים, היות וצוות ניקיון החלונות, הינו מנוסה ויש לו רישיון לעבודה בגובה. עוד בנושא ניקוי חלונות למשרדים ולעסקים.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button