ניקוי שטיחים בראשון לציון

ניקוי שטיחים בראשון לציון - WeClean

אם הגעתם לידי החלטה, כי השטיח שלכם זקוק לניקוי דחוף, יש לבצע כמה צעדים על מנת להבטיח כי הניקוי יהיה מושלם ומקצועי. יש לבדוק את השטיח לפני ניקוי שטיחים בראשון לציון או בכל עיר בה אתם גרים. יש למצוא חבר מקצועית עם וותק של שנים בניקוי שטיחים וריפודים, כך שתוכל לייעץ לכם לגבי סוג הניקוי אם החברה תגיע אל ביתכם לניקוי השטיח, יש להזיז את הרהיטים על מנת שלא ייפגעו מהמים. יש לכסות עם כיסוי פלסטי את רגלי הרהיטים הנמצאים בסמוך לשטיח שברצונכם לנקות, גם אם אתם מתכוונים לנקות גם את הריפוד עצמו באותה ההזדמנות.

אם יש לכם ווילונות בחלל שבו אתם מעוניינים לבצע ניקוי שטיחים בראשון לציון, כדאי כי תקשרו אותם בעדינות בחצי, כך שלא יספגו מים מלוכלכים מהשטיחים. יש להרחיק ילדים ובעלי חיים מאזור ניקוי השטיח. אחת לתקופה מסוימת, אנו צריכים לנקות את השטיח שלנו, מי שיש לו חיות מחמד כגון חתולים או כלבים, מכיר את הנושא מקרוב, היות ושיער , חול וקרדית האבק אוהבים להיצמד לשטיח וזו הסיבה שהא מאבד מצבעו ומתחיל להריח לא טוב.

סוגי שטיחים (סינטטים וטבעיים)

ניקוי שטיחים בראשון לציון – סוגי שטיחים

שטיחים העשויים מסיבים סינטטיים: השטיחים מהסוג הסינטטי, הם הנפוצים ביותר. סיבי השטיח עשויים מפוליאסטר, פולי אריתן ועוד חומרים אחרים מהסוג הסינטטי. היתרון בשטיחים אלה שהם קלים יותר לניקוי היו והסיבים מצופים בחומרים המרחיקים לכלוך ולחות. אם אתם גרים באזור ראשון לציון, כדאי כי לפחות אחת לשנה, תשלחו אותם לחברת ניקוי שטיחים בראשון לציון. יש לציין כי השטיחים מהסוג הסינטטי, עמידים וזולים יותר משטיחים אחרים וכן, הן בעלי משקל קל יותר משטיחים העשויים צמר, משי או כותנה עם חומרים טבעיים אחרים. להסבר על ניקוי שטיחים עשה זאת בעצמך לחצו כאן.

ניקוי שטיחים העשויים מסיבים טבעיים

שטיחים מסיבים טבעיים עשויים לרוב מצמר או כותנה. ניתן למצוא גם שטיחים שמשלבים את שני חומרי הגלם הטבעיים כגון משי וצמר. שטיחים אלה מיוצרים בעבודת יד או מכונה ונחשבים ליקרים ביותר. לרוב שטיחים אלה הם: שטיחים פרסיים, אפגאניים, בלגיים או סינים שמאופיינים בדוגמאות אוריינטליות. שירות ניקוי שטיחים בראשון לציון, הינו שירות הכרחי. באמצעות ניקוי מקצועי של השטיחים, החברה עובדת עם שואבים גדולים שמחוברים למכונה ששואבים ויונקים את הנוזלים המלוכלכים שנמצאים בשטיח. המכונה מתיזה שוב מים נקיים על השטיח ומתחיל השלב הסופי בשאיבה. כאשר הנוזלים נשאבו מהשטיח, מתחיל שלב הייבוש שהוא באמצעות פיזור חום באמצעות מפוח גדול מאוד הנמצא בסוף פס היצור במכונה.

ניקוי של שטיחים המיוצרים מסיבים טבעיים, חייב להתבצע באופן עדין יותר, כך שהסיבים יישמרו. שטיחים העשויים ממשי וויסקוזה יש לנקות אותם באופן הכי עדין ובמשנה זהירות כגון ניקוי יבש. גם שטיחים המיוצרים מכותנה נחשבים לעדינים, אבל הם פחות נפוצים. אם החלטתם לנקות בעצמכם את השטיח, כדאי להשתמש עם חומרי ניקוי שאתם משתמשים בהם לניקוי בגדים, כאלה שיהיו עדינים יותר ובטוחים לשימוש.

חתול ושטיח

על ניקוי סוגי הכתמים בשטיחים

יש לציין כי כל השטיחים ניתנים לניקוי אבל לא כל כתם ניתן יהיה להסיר למשל כתמים של שמן תעשייתי, דבקים וכתמים שעשויים להיות חסרי תקנה. יש לציין כי תהליך של ניקוי שטיחים בראשון לציון, משתנה, אם בשטיחים ארוגים בעבודת יד, או כאלה שיש בהם סיבים טבעיים, מה שמצריך שיטת ניקוי עדינה יותר מאשר ניקוי שטיחים סינטטיים.

אם יש לכם על השטיח כתם דיו, יהיה קשה להסירו בשטיחים טבעיים מאשר משטיחים סינטטיים. הסיבה לכך היא שסיבים טבעיים של השטיח, פשוט סופגים אליהם את כתם הדיו או השמן התעשייתי. גם העמידות של הסיבים הסינטטיים היא חזקה יותר מאשר של השטיחים העשויים מסיבים טבעיים. שטיחים בסיבים טבעיים, כדאי כי תשאירו את ניקויים למומחים, היות וכל טעות קטנה, עשויה לעלות לכם ביוקר וידוע כי שטיחים אלה הם יקרים במיוחד ולכ השקעה של ניקוי בחברה לניקוי שטיחים מקצועית תהיה שווה כל שקל.

שירותים ומאמרים נוספים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button