ניקוי שטיחים ברמת גן – כל המידע

ניקוי שטיחים ברמת גן - WeClean

רבים מהצרכנים הישראלים, רוכשים שטיחים לביתם. שטיחים אלו מיועדים לנוחות בני הבית והמשפחה, מוסיפים לנראות הבית ועיצובו ומעניקים תחושה ביתית ומפנקת. שטיחים, כמו מרצפות, מצריכים טיפול תקופתי וניקיון מאבק, כתמים ולכלוכים אחת לתקופה. תושבי רמת גן והאזור, יוכלו לפנות אל חברת ניקיון WeClean אשר מספקת את השירות הטוב ביותר בניקוי שטיחים ברמת גן. אנו, נותנים שירות ניקוי שטיחים בבית הלקוח ובמפעל (מיד נסביר על ההבדלים ביניהם).

ניקוי שטיחים ברמת גן – בבית או במפעל?

אצל חברתנו WeClean קיימים שני סוגי ניקוי שטיחים ברמת גן. האחד, ניקוי שטיחים בבית הלקוח הכולל: ניקוי מאבק, הסרת כתמים קלים ורענון השטיח. השני, ניקוי וחיטוי מלא מאבק, קרדית האבק, חיידקים, הסרת כתמים קלים וקשים, החזרת מרקם השטיח כמו ביום רכישתו ועוד. את שני סוגי ניקוי השטיחים הללו, אנו מעניקים לתושבי רמת גן והמרכז. חשוב לציין, כי ישנם סוגי שטיחים אשר יתאימו רק לסוג אחד של ניקוי.

לדוגמא: שטיחי שאגי העשויים סיב כפול, מצריכים ניקוי מאסיבי במפעל ולא יהיה ניתן לנקותם בבית הלקוח, וזאת בשל הלכלוכים והאבק הנמצאים עמוק בתוך שערות השטיח. לעומת זאת, שטיחי מכונה פשוטים, ניתן לנקותם בבית הלקוח ולהגיע לתוצאות טובות ומדהימות. ע"מ לבצע ניקוי שטיחים ברמת גן המתאים לצרכים האישיים שלכם, אנו ממליצים ליצור קשר עם נציגנו ולקבל את המידע הנדרש.

סיבי שטיח

למה להזמין את WeClean?

אם אתם מתלבטים איזו חברה להזמין כדי שתבצע עבורכם ניקוי שטיחים ברמת גן או בכל עיר בה אתם גרים, מומלץ לבדוק מספר דברים על החברה אותה תרצו להזמין:

  1. המלצות' המלצות והמלצות. בדקו היטב מה לקוחות החברה מספרים, כיצד הם מגיבים לחווית השירות אותה עברו ועל אלו נקודות הם נותנים דגש.
  2. ידע רחב בסוגי השטיחים. אין אתם רוצים למסור את השטיחים החשובים לכם לחברה אשר אינה יודעת דבר או חצי דבר בסוגי השטיחים השונים (רמז, קיימים סוגי שטיחים אשר אינם ניתנים לניקוי).
  3. ניסיון. בדקו כמה זמן קיימת החברה בשוק, מה הניסיון שלהם בניקוי שטיחים.
  4. אמינות. בדקו כי עובדי החברה הינם אנשים אמינים ויהיה לכם עם מי לדבר במקרה בו תתקלו בבעיה ולא תפלו על אוזניים ערלות.
  5. זמינות. בררו תוך כמה זמן ניתן להגיע לביתכם ואם לוקחים את השטיח מתי החברה תתחייב להשיב את השטיח.

חברתנו WeClean מספקת שירות ניקוי שטיחים ברמת גן מקצועי תוך מתן דגש על חוויות השירות של לקוחותינו. ע"מ לקרוא חוות דעת של לקוחותינו, אנו ממליצים לבקר בדף הפייסבוק שלנו "We-Clean – ניקיון ללא פשרות". תוכלו להתרשם מחוות דעת של לקוחותינו, טיפים יפים לניקיון שטיחים ורהיטי הבית ועוד.

מידע מקצועי

זמן ניקוי שטיחים – אורך ניקוי שטיחים בבית הלקוח הוא כשעה לניקוי שטיח סטנדרטי. במידה ולקחנו את השטיח אלינו למפעל, הוא יוחזר בתוך כשבוע נקי כחדש.
זמינות – ניתן יהיה להגיע לביתכם ולבצע ניקוי שטיחים ברמת גן בתוך כ-24 שעות בלבד ממועד ההזמנה.
עלויות ומחירים – מחיר ניקוי שטיחים משתנה לפי סוג השטיח וגודל השטיח. ניתן לבקר בעמוד מחירון ניקוי שטיחים.

סרטון ניקוי שטיחים ברמת גן עם ציוד מתקדם

שירותי ניקיון נוספים לתושבי רמת גן

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button