תוצאות מיידיות

אחריות מובטחת

זקוקים לתמיכה?

weclean111@gmail.com

ניקוי שמשת רכב וחלונות – המדריך להסרת מדבקות ולכלוך

ניקוי שמשת רכב

במאמר הבא, אנו נביא עבורכם – בעלי הרכבים בישראל – מספר טיפים לניקוי שמשת רכב הסרת מדבקות מחלונות הרכב. וכן, טיפים יעילים להסרת שאריות מדבקות סימני ניגוב לאחר שטיפה חיצונית של הרכב. ישנם מדבקות של הרכב שאינם נוחות לבעלי הרכבים, כיצד להסירם?

ניקוי שמשת רכב

ניקוי שמשת רכב והסרת סימני ניקוי

כדי להסיר מדבקות טורדניות משמשות הרכב, יש להצטייד במספר תכשירים ביתיים. הכינו מראש בקבוק התזה, ספוג ניקוי, חומץ טבעי ומלח. יש לערבב לתוך בקבוק ההתזה רבע כוס מים חמים, חצי כוס חומץ טבעי ושתי כפות מלח. לאחר הערבוב יש להתיז על שמשת הרכב הרכב 5-6 שפריצים ולנגב מיד עם מטלית מיקרופייבר יבשה ומיוחדת לניקוי שמשות רכב (ניתן להשיג בחנויות למוצרי בית).

אמנם, שיטת הניקוי הזו מצריכה צבירת “מיומנות” קטנה (לתזמן את הניגוב, לא לחזור שנית על מקום יבש ולא לנגב כשהמטלית רטובה מידי), אבל לאחר מספר פעמים כבר תדעו לעשות זאת באופן “מקצועי”.

שיטה נוספת לניקוי שמשות רכב וחלונות הרכב בוא באמצעות ניקוי עם קולה. כן, קולה יכול לסייע בהסרת סימני ניקוי או שאריות סימני מדבקות ששכבו זמן רב על שמשת הרכב או חלונותיו. לאחר ניקוי באמצעות קולה, יש לנגב באמצעות מטלית מיקרופייבר או באמצעות עיתונים.

הסרת מדבקות משמשת הרכב

קודם לכן, אין לבצע ניקוי שמשת הרכב והסרת מדבקות באמצעות תכשירי ניקוי שאינם מיועדים עבור שמשות רכב, אלו עלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים כמו שיוף הזכוכית, כתמים חדשים כתוצאה מחומרי הניקוי ועוד. דבר נוסף, לא מומלץ כלל להסיר מדבקות באמצעות סכינים, אלא רק באמצעות סכיני גירוד המיועדים לכך שאינם שורטים את הזכוכית..

ניתן להסיר מדבקות מזכוכיות הרכב באמצעות מים רותחים (אפילו ישירות מקומקום). יש לשפוך את המים החמים מהקומקום על המדבקות, לגרד היטב באמצעות כלי דק מפלסטיק ובזהירות כדי לא לשרוט את הזכוכית. מטרת הקומקום היא לרכך את המדבקה הסוררת ועם מעט סבלנות היא תתקלף משמשת הרכב או החלון.
לאחר הורדת המדבקה, לרוב יישאר סימן לא יפה למראה. וכדי להסיר את סימן הדבק, ניתן להשתמש בתרסיס מיוחד להמסת דבק (נמכר בחנויות לכלי בית). או באמצעות שמן זית וצמר גפן: יש לשפוך מעט שמן זית בתוך הצמר גפן, לשפשף היטב את שאריות סימני הדבק, לשטוף במים קרים ולנגב עם מטלית מיקרופייבר. עוד בנושא הסרת מדבקות.

ניקוי פח הרכב

הסרת מדבקות מפח הרכב

כדי להסיר מדבקות מפח הרכב, ניתן להשתמש באותה שיטה כמו בהסרת מדבקות משמשת רכב. יש לשפוך מים רותחים על פח הרכב, לשפשף היטב עם ספוג או מברשת ניקוי בעלת שערות רכות ולנגב עם מטלית לחה.
את השאריות וסימני הדבק אפשר להסיר באמצעות שימוש בשמן זית וצמר גפן.

מאמרים קשורים בנושא:

חברת ניקיון - WeClean ניקיון ללא פשרות.

צרו קשר

מאמרים אחרונים שעלו לאתר

ניקיון בלחץ מים תוצאות מטורפות!
נגן וידאו
ניקוי שטיחים עם תוצאות מדהימות!
נגן וידאו
ניקוי ספות 100% ניקוי ואחריות מלאה!
נגן וידאו

אהבתם את המאמר?

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שתפו בווטאספ
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב email
שלחו למייל
Call Now Button
1
שלום וברכה!
אני אביעד הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Powered by