fbpx
מסטיק נדבק לנעל ורצפה

ניקוי מסטיק – המדריך השלם.

אחד מהדברים המרגיזים ביותר לגלות, הינו כאשר מסטיק נדבק לאחד הבגדים האהובים שלך, לריפוד, לעץ בריהוט או לשטיח. לא מעט אנשים כבר חוו את המטרד של המסטיק שנדבק לכל מיני דברים שונים. ישנם כמה שלבים עבור ניקוי מסטיק למשל מבגד. יש להסיר את המסטיק מהבגד מבלי למרוח אותו והשליך אותו לפח האשפה. יש לקחת נר שעווה ולטפטף מן השעווה על שאריות המסטיק שנותרו על הבגד. לאחר שהתייבשה השעווה, יש לקחת נייר ולהניחו מתחת לכתם. יש לגהץ עם מגהץ את השעווה על הנייר וכתם המסטיק פשוט ייספג על הנייר. יש לחזור על הפעולה כמה פעמים ולארח שהכתם ירד יש לכבס את הבגד במכונת הכביסה.

במידה והמסטיק לא מזמן נדבק לבגד, כדאי להסיר אותו באמצעות הפעולות הבאות:

  • הקפאת החולצה
  • הנחת קוביות קרח

המסטיק פשוט יקפא וקל יהיה להסירו. ניתן לבצע ניקוי מסטיק מבגד, גם בשיטה נוספת של גיהוץ והפעם ללא שעווה..

  • יש להניח את הבגד על שולחן הגיהוץ כאשר המסטיק הדבוק מופנה לכיווננו.
  • הניחו פיסת עיתון או נייר על המסטיק וגהצו מעל לעיתון.

חום המגהץ, ידביק את המסטיק לעיתון. יש להחליף את העיתון בכל כמה שניות בכדי לא לגרום להדבקה חוזרת של המסטיק. אם מדובר בבגד לבן למשל, מומלץ להחליף את העיתון בנייר לבן, מה שימנע ממנו כתמים נוספים שיהיה קשה להסירם.

קוביות קרח

ניקוי מסטיק ממשטחי אבן

גם משטחי אבן בגינה או באזור המרפסת, עשויים להתלכלך בגלל מסטיק שנדבק. האזור הופך להיות מלוכלך ובלתי נעים לשהייה. גם מקומות כגון פארקים או מתנסים, ניתן לראות כי הילדים שמסתובבים באזורים אלה, לא בלבד שהמקום אינו נעים אלא הוא אף שורץ בחיידקים.

ראשית, על מנת לבצע ניקוי מסטיק ממשטחי האבן, חל איסור לגרד את המסטיק מהמשטח, מה שיוביל לשריטות של האבן. במקרים אלה, רק אנשי מקצוע יכולים לנקות את המסטיק ממשטחי האבן. זהו חומר עיקש ואם תנסו להוציא אותו בכוחות עצמכם, זה יגרום לכתם על האבן או פגיעה בה וישנם משטחים שהם מאבן יותר יקרה או שיש ולכן, כמה שקלים יותר שישולמו לחברה המתמחה בניקיון זה, מה שישמר את האבן ויגרום למקום שלכם להיות נעים, אסטטי וללא מושבות חיידקים.

ניקוי ספות עם מברשת

הסרת וניקוי מסטיק מספות

לפעמים קורה שהילדים יושבים בסלון כאשר אנו לא בבית ואז כאשר אנו מגיעים הביתה, אנו מוצאים מסטיק הדבוק לריפוד הסלון שלא מזמן רכשנו. יש לדעת כיצד לבצע ניקוי מסטיק מספות. מצד אחד, ישנה סכנה להרס הטקסטורה של הבד בשל שפשופים וחיכוך המקום, אבל מצד שני, זו עשויה להיות פעולה פשוטה ויעילה, במידה ואתם מכירים את הטכניקה היעילה ולעבוד עם חומר ניקוי מתאים.

ישנם חומרי ניקוי המתאימים עבור ניקוי מסטיק מספות, כמו ג’ל מיוחד שהוא חדש יחסית ויעיל. לרוב, אם אינכם מכירים כיצד ניתן להסיר מסטיק מספות, יש לקרוא לחברת ניקוי ספות שמכירה את כל שיטות הניקוי השונות עבור כתמים שונים וכן הסרת מסטיק מהריפוד, כך שלא יורגש כלל כי היה על הריפוד מסטיק שנדבק אליו. לניקוי ספות של חברתנו כנסו.

ניקוי כתם משטיחים עם תרסיס

כיצד מסירים מסטיק שנדבק לשטיח?

אם הבחנתם במסטיק שנדבק בשטיח שלכם, יש לבצע את הפעולות הבעיות. יש להכין קוביות קרח את קוביות הקרח, יש להניח על המסטיק ולדאוג, כי קוביות הקרח יכסו את הכתם על השטיח ששם נדבק למעשה המסטיק. המתינו כדקה, עד שהמסטיק יתקשה. נסו לשפשף את המסטיק בעזרת מברשת. אם ראיתם עיגולים קטנים שנשארו מסימן המסטיק שהיה על השטיח, דאגו לא לשפשף מדי, היות ופעולת ניקוי מסטיק משטיח מצריכה משנה זהירות. יש להישמר בפגיעה של סיבי השטיח, כאשר אתם משפשפים אותו. ישנם שטיחים יקרים העשויים מצמר או משי ולכן, מומלץ למסור אותם לניקוי מקצועי והם יחזרו חדשים. ניקוי שטיחים בבית הלקוח של חברתנו WeClean.

מרצפות אבן

הסרה וניקוי מסטיקים מרצפות או שבילים

אנו חיים בעידן של סדר וניקיון וטיפוח הבית וכמובן גם של עצמנו. תופעה של ניקוי שמנים, דלקים או שאריות של מסטיקים ממדרכות, שבילים ורצפות, יש להשתמש עם ציוד מתקדם כגון מכונות שטיפה בלחץ. לחברות ניקיון יש ציוד משוכלל, הכולל מכשירים ומכונות מיוחדות וכן, חומרי ניקוי מקצועיים. יש לקרוא לחברת ניקיון, כך שתסירו דאגה מלבכם אם יש לכם שאריות של מסטיק שיש להסיר בכדי שהאזור שלכם ימשיך להיות נקי ומטופח. דברים שלמעשה הם קטנים כגון מסטיק, עשויים לפגום במראה הבית, הגינה, הבגד, הריפוד ועוד. על מנת שהסביבה בה אנו חיים תהיה מושלמת, כדאי להסתייע עם חברת ניקיון מנוסה שתוכל להסיר כל כתם ולכלוך, אפילו ניקוי מסטיק שיש להקפיד בשיטות הניקוי מכל מיני חפצים יקרים הכוללים ריהוט.

מאמרים נוספים בנושא הסרת כתמים שונים

אהבתם את המאמר?
שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
Call Now Button
מעבר לההודעה
1
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של WE-CLEAN.
אני כאן כדי לספק לכם שירותי ניקוי ברמה הגבוהה ביותר..!