ניקוי מזרונים ברמת השרון

ניקוי מזרונים ברמת השרון - WeClean

בעידן המודרני שבו יש מודעות רבה לעניין הבריאות, ניקוי מזרונים ברמת השרון או בכל עיר אחרת מקבל משמעות. הכוונה כמובן לחיטוי המזרון מחיידקים וקרדית האבק, שע"פ מחקרים אלו נמצאים עמוק בין סיבי המזרון ולמעשה חיידקים אלו חיים איתכם יחד "בהרמוניה". חברה מקצועית תעשה שימוש בחומרי חיטוי, אשר הנפוץ שבהם הינו שילוב בין חומר אינזמתי לחומרים אלקליים ברמת חוזקה בסקלת ה-PH (סולם עולמי למדידת עוצמת חומרי ניקיון וכדומה) של 11.5-12.

אם הנתונים לא אומרים לכם הרבה, אז נוכל לסכם זאת בקצרה: מטרת חומר אינזמתי לניקוי מזרונים ושאר ריפודים, הוא לשטיפת המזרון ופירוק כתמים על בסיס חומצה כמו שומן גוף, שתן, קיא ועוד. בנוסף וכדי להרוג את המזרונים, תוסיף החברה חומר חיטוי ברמה כזו המסוגלת לחטא את המזרון ולהשאיר אותו ללא חיידקים וכדומה.

שילוב חומרי חיטוי טובים מצד אחד ובריאותיים מצד שני

כאמור, בעידן שלנו קיימת מודעות לבריאות, וגם שאיפת חומרי חיטוי חזקים עלולים להסב נזק. כדי לא להחליף בעיה אחת בבעיה אחרת (חיידקים ברעלים), תעשה החברה שימוש בחומרי ירוקים העומדים בתקנים המחמירים של המכון התקנים האירופאי. ניקוי מזרונים ברמת השרון איכותי, יעשה שימוש רק בחומרים אשר אינם מהווים סכנה לילדים, בע"ח, נשים בהריון ועוד.

גם עניין הסרת כתמים מקבל חשיבות בעת ניקיון מזרן. הכתמים הנפוצים ברובם הם כתמי שתן, צואה, דם וכדומה. כדי לקבל מראה אסתטי למזרון, יש צורך בהסרת כתמים אשר תיעשה באמצעות שטיפת המזרון עם מים והחומרים הללו, ובו במקביל גם שאיבה טובה תייצר כביסה של ממש למזרון. אם כי חשוב לומר שלאחר פעולת ניקוי זו, לא יהיה ניתן להשתמש במזרון מספר שעות (לרוב 10-12 שעות).

היתרון של חברת WeClean לניקוי מזרונים ברמת השרון

אחד השירותים המנצחים שלנו הינו ניקיון וחיטוי מזרונים וכמו כן, ניתן להזמין אותנו לניקוי מזרונים ברמת השרון והסביבה. היתרון של חברתנו הוא שימוש בחומרי חיטוי והסרת כתמים ידידותיים, אשר אינם מהווים סכנה לסובבים החל מילדים קטנים ונשים בהריון ועד למבוגרים בריאים. למעשה, חומרים אלו אינם מצריכים שימוש בכפפות הגנה או מסכה, אלא ניקוי זה יעשה כפי ששוטפים כלים בכל הנוגע לשימוש בחומרים.

הסרת כתמים, נטרול ריחות וחיטוי עמוק למזרון, הם רק חלק מהפעולות שאנו נבצע על המזרון בביתכם. כחברה אשר אכפת לה מלקוחותיה, אנו נעניק לכם אחריות מלאה על העבודה בכל שירותי הניקיון שלנו הכוללים ניקוי שטיחים ניידים, ניקיון בתים, פוליש מקצועי ועוד. אנו דוגלים בשקיפות מלאה, ולכן ניתן למצוא מחירון מלא לשירותי הניקוי שלנו, וכמו כן לקוחות המעוניינים בניקוי של מספר פריטים בבית, יהיו זכאים להנחות נוספות.

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button