fbpx
ניקוי בריכות עם מכשיר

ניקוי בריכות ותחזוקה שוטפת

מי שמחזיק בריכת שחייה בחצר ביתו או על גג הפנטהאוז שברשותו, מודע שעליו לבצע ניקוי בריכות שישמור על בריאות המתרחצים ויאריך את אורך חייה של הבריכה. ישנם מוצרים שונים שבאמצעותם ניתן יהיה לתחזק נכון ובקלות את בריכת השחייה. ישנם למשל רובוטים מיוחדים שמסייעים בפעולת הניקיון, או סוג אחר של רובוט הנקרא "דולפין" שהוא עצמאי ואינו קשור למערכות הבריכה. כדאי לברר מהן האופציות הקיימות לניקוי הקרקעית וקירות הבריכה כך שתוכלו לשחות בה ללא חשש למחלות שונות בשל ריבוי חיידקים שנבעים מחוסר תחזוקה נכונה.

מלבד ניקוי בריכות באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים, שיש לטפטף לבריכה בכל פעם, אחרי שבודקים את רמת ה- PH של מי הבריכה יש לדאוג למסננים איכותיים שיסננו היטב את הלכלוך. דאגו לכיסוי איכותי של הבריכה באמצעות כיסוי בריכה העשוי מחומר שמונע ספיגה, לחות או לכלוך. יש לדעת, כי משאבת הבריכה ביד עם המסנן, עובדים יחד בסנכרון מושלם בכדי להסיר את הלכלוך מבריכת השחייה. גם המסננים זקוקים לניקוי ובכל תקופה קצרה יש להוציא את המסנן ולשטוף אותו באמצעות זרם מים חזק.

בריכה פרטית

עזרים שיסייעו בפעולת ניקוי בריכות יסודי

ניתן לרכוש שואב חשמלי, אשר ישאב את הלכלוך מקרקעית בריכת השחייה. שואב ייעודי זה, מקל באופן משמעותי על פעולת תחזוקה נכונה ופעולת ניקוי בריכות. קרקעית בריכת השחייה, רגישה לבקטריות וחיידקים. מי שמעוניין לחסוך בהוצאות מיותרות כדאי כי ישקיע במכשור זה, שיסייע המון היות והשקעה זו תהיה זולה יותר מאשר לקרוא בכל פעם לאנשי תחזוקה מקצועיים שינקו באופן יסודי ומקצועי את הבריכה. יש לדעת, כי לכלוך נכנס אל בריכת השחייה באופן קבוע, אם ע"י המתרחצים עצמם, עלים שנושרים מעצים הנמצאים בקרבת הבריכה, אבק ועוד. יש להסיר לכלוך זה על בסיס קבוע על מנת לשמור על מי בריכה צלולים ונקיים.

יש לברר לגבי רכישת חומרי ניקוי כגון כאלה שמונעים אצות במי הבריכה. התחלת ניקוי בריכות ממש כפי שאנו מנקים את ביתנו, מתחיל עם טאטוא של העלים. גם בבריכת השחייה הפרטית, זה השלב הראשון, אך בבריכה אין משתמשים כמובן עם מטאטא, כי אם באמצעות מוט מיוחד עם רשת שלוכד את הלכלוך ממי הבריכה. גם את פס השומן מעל המים, ניתן יהיה לנקות באמצעות סקוטש ברייט עדין המהול עם חומר ניקוי כמו פנטסטיק. במידה ובריכת השחייה לשכם נמצאת ליד עצים, כדאי כי תדירות הניקיון שלה, תהיה גבוהה יותר.

ניקוי בריכה

לא כל ניקוי בריכות שחייה הוא דומה

ממש כשם שלא כל בריכות השחייה דומות, כך גם אופי ניקוי בריכות יהיה שונה. לכל בריכת שחייה, יש להתאים אישית את הניקיון השוטף שלה. תדירות ניקוי הבריכה יהיה בהתאם לשימוש בה. יש כאלה שמשתמשים מעט בבריכה ויש כאלה שמשתמשים בה באופן תדיר יותר. למשל מבוגרים ישתמשו פחות בבריכת השחייה ואילו ילדים והורים צעירים, יעשו שימוש תכוף בבריכת השחייה.

לפעמים בעלי בריכות שחייה, יעדיפו ובצדק, את שירותי הניקיון של חברה המתמחה עם ניקוי בריכות שחייה, בדרך זו, הם בראש שקט שיש אנשי מקצוע שזוהי עבודתם, מכירים את כל סוגי הבריכות ואת שיטות הניקיון השונות שתתאמנה לבריכה על פי סוגה. תוכלו לחסוך מעצמכם ניקוי מאסיבי ויקר יותר של ניקוי בריכות שחייה , כאשר תנקו באופן פשוט וקל את בריכת השחייה שלכם.

מערכות לניקוי בריכות ותחזוקת בריכות

ניקוי בריכה פשוט וקבוע

פעולות ניקוי פשוטות, יסייעו לכם להתגבר על חלק מעבודות התחזוקה. אם תקפידו על ניקוי בריכות שחייה שטף זה יחסוך לכם הוצאות גדולות בעתיד. לא רק ניקיון קרקעית וקירות הבריכה חשוב, כי אם ניקוי המסננים והסקימרים.

הניקיון היסודי החשוב של בריכת השחייה יהיה לאחר החורף.

אחד מהניקיונות היסודיים ביותר שיש לבצע בבריכה הוא לאחר תקופת החורף. בתקופה זו, בריכת השחייה שלכם אינה בשימוש, כלומר אין אנו מוסיפים לה כלור לחיטוי. כמובן שבתקופת החורף, לא נבצע ניקוי בריכות, היות ואנו לא משתמשים בריכת השחייה בעונה זו. ראשית, יש לרוקן את המים העכורים, לקרצף באופן יסודי את הקרקעית של הבריכה, אם יש לבצע תיקונים שונים, כדאי שזה הזמן שתבצעו אותם. לאחר שהבריכה תוקנה ונוקתה באופן מקצועי, זה הזמן למלא אותה.

האמת היא שלא כולנו מבינים בניקוי בריכות שחייה וחבל שנבזבז סתם אנרגיה, כאשר אנו יכולים לקרוא לאנשי תחזוקת וניקוי של בריכות שחייה, היות וזה מקצועם והם יעשו את העבודה הזאת, על הצד הטוב ביותר.

ניקיון הבריכה אינו מיועד לחובבנים

כפי שהבנתם, תחזוקה וכן ניקוי בריכות שחייה זו אינה מטלה פשוטה כלל וכלל. תחזוקה זו, אף דורשת זמן וכוח ולא מעט יוד שיתאים לפעולת הניקיון. ישנן חברות שמתחזקות ומנקות בריכות שחייה, כאשר הן ממליצות על ביקור חד שבועי לבדיקה של בריכת השחייה ותחזוקה שוטפת. באמצעות שירות יעיל זה, תכלו התרחץ בנחת בבריכה. שירות זה, הינו יעל ויסודי ולכן, כדאי בהחלט להיעזר באנשי מקצוע.

שמש, בריכה, שתייה

השקיעו בניקיון בריכת השחייה שלכם

כל אחד יודע, כמה עולה בריכת שחייה רצינית. התחזוקה שלה היא חשובה והיא כוללת בין השאר: ניקוי סך השערות ממשאבות בריכת השחייה, ניקוי פסי השומן מסביב לבריכת השחייה ולכן, שירות זה הינו מומלץ בחום. היום ישנן חברות ניקיון כמו חברת WeClean, אשר הוסיפה לשאר שירותי הניקיון הרבים שהיא מציעה, גם שירות של ניקיון בריכות שחייה. החברה עברה את ההכשרה המתאימה ומעניקה שירות יעיל ומקצועי בתחום זה. החברה, פועלת בכל רחבי הארץ ומעניקה שירות לאלפי לקוחות מרוצים בכל הארץ.

לחברה יש את הציוד והמכשירים המשוכללים ביותר וכן, יד רב בכל תחומי הניקיון השונים כגון: ניקוי ספות, ניקיון חלונות בגובה, ניקוי ריפודים לרכב וכל סוגי הריפוד, ניקוי שטיחים וכן גם ניקוי בריכות יסודי ומקצועי. תוכלו להתקשר לחברה ונציג יגיע אליכם לסקור את בריכת השחייה ויעניק הצעת מחיר.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

אהבתם את המאמר?
שתפו ברשתות החברתיות
Open chat
שלום וברכה!
אני דניאל הבעלים של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.