ניקוי ספות בכפר סבא

ניקוי ספות בכפר סבא

במידה והזמנתם את החברים מהגן של ילדיכם והם גרמו לכתמים בספות הסלון, כדאי כי מיד עם הופעתם, תבחינו מה סוג הכתם ותתחילו לנסות להסיר אותו. אם לא הצלחתם במשימה, הזמינו ניקוי ספות בכפר סבא, אם אתם גרים בעיר זו, מה שלבטח יגרום לכתמים שלכם להיעלם מהספות והן תיראינה רעננות וחדשות. ניתן לנקות כתמים נקודתיים כגון בירה או כל משקה אחר באמצעות אבקת כביסה במידה והספה עשויה מבד שניתן יהיה לנקות ממנו את הכתמים הללו. ניתן להשתמש בחומץ לבן או במגבונים המיועדים לניקוי. יש לשים לב כי הכתמים יוסרו מיד ולא להזניח, היות והזנחה זו, תקשה יותר על ניקוי הכתם והמחיר יהיה גבוה יותר, כאשר תצטרכו להזמין חברה המתמחה בניקוי ספות וריפודים מכל הסוגים.

ישנם אנשים שכאשר הם רואים כתם על הספה בסלון ביתם, הם ממהרים לנקות עם מים, אך פעולה זו אינה מומלצת, מה שיזיק לספה ורק יגדיל את הכתם. במידה והחלטתם לפעול עם מים, המלצת חברת ניקוי ספות בכפר סבא, הינה שימוש בחומר ניקוי מתאים אשר מדולל עם מים. חומר ניקוי כגון חומץ, סבון כלים, יאפשר לספה להתרכך ויש לנקות בתנועות סיבוביות קטנות, היות ותנועות ניקוי רחבות רק יגרמו לכתם להתרחב על הספה. זכרו כי אנו מבלים זמן רב בביתנו וזה המקום האינטימי ביותר ולמעשה המבצר שלנו. חשוב לנו לחיות בסביבה נקייה ורעננה היות וביתנו משקף את אופיינו ואת אורח החיים בו. 1700-500-318

ניקוי ספות

זהו את סוג בד הספה ונקו אותה נכון

יש לקחת בחשבון שאופן ניקוי ספות בכפר סבא של בד סינטטי, יהיה שונה מאופן ניקוי ספות של בדים טבעיים. בד טבעי, סופג ביתר קלות את כל סוגי הכתמים והם חודרים עמוק יותר לסיבי הבד ולכן, יש למצוא חומרי ניקוי חזקים יותר עבור הבדים הטבעיים של הספות מלבד זאת, ישנה חשיבות מכרעת לחומרי הניקוי שאנו משתמשים ולכן רק חברה המתמחה בניקוי ספות וכל סוגי הריפוד, תדע באילו חומרי ניקוי מקצועיים יש לבחור על פי סוג הבד והכתמים הנמצאים בספה. בחירה מוטעית בחומר ניקוי, תגרום לנזקים חמורים ולא ניתן יהיה להשיב את המראה הנקי והחדש של הספה במקרה זה.

התחזוקה הכללית חשובה ויש להסיר לכלוך מוצק בעת ניקוי ספות בכפר סבא או בכל אזור אחר. למשל שיער, אבק, פירורים מחייב שאיבה מאסיבית באמצעות שואב אבק חזק. כאשר הניקוי מתבצע באמצעות חברת ניקוי ספות וריפודים מכל הסוגים, לחברה יש שואב אבק בעל פילטרים היפו אלרגניים יעילים שמבצעים את השאיבה של הלכלוך הראשוני המוצק ביעילות רבה שזהו למעשה השלב הראשון לפני הניקוי היסודי של הספות.

ניקוי ספות בכפר סבא - WeClean

ההבדל המהותי בין ניקוי ספות בכפר סבא עצמי לבין ניקוי ספות מקצועי

חברה המתמחה בתחום של ניקוי ספות בכפר סבא, תזהה מיד את סוג הריפוד והיא מחזיקה במכונות מקצועיות ומשוכללות להחדרת חומרי ניקוי מקצועיים לספות ולשאיבתם, עד שהמים יהיו נקיים לחלוטין, מה שמראה כי הספה נקייה. על פעולה זו החברה תחזור מספר פעמים, עד שתהיה בטוחה כי הספות אכן נקיות. ספה שעברה ניקוי מקצועי, תיראה חדשה לגמרי ואילו ספה שנוקתה באופן עצמאי על ידי בעליה, תצטרך ניקוי נוסף כעבור תקופה קצרה. יש לפנות לחברה מקצועית בעלת שם ומוניטין שיש עליה המלצות חמות. אחת החברות הבולטות בתחום, הינה חברת WeClean, אשר קיימת שנים רבות ומתמחה בניקוי כל סוגי הריפודים והשטיחים וכן בניקיון דירות ובתים, משרדים ומוסדות. לחברה צוותים שמגיעים לכל אזור בארץ ומעניקה שירות מקצועי ואדיב עם אחריות מלאה. 1700-500-318

שירותי ניקיון נוספים בכפר סבא

סגירת תפריט
Call Now Button
×
×

עגלת קניות