ניקוי מזרונים בחדרה

ניקוי מזרונים בחדרה - WECLEAN

אנו מחליפים מצעים במיטתנו ובמיטות של בני המשפחה, אך אין אנו שמים לב במיוחד לאבק, לחיידקים או לקרדית האבק הקיימת במזרון שעליו אנו ישנים בכל לילה. כאשר אנו רואים כי במזרון כבר מלוכלך אוד והחל לאבד את גווניו מרוב כתמים רבים של נוזלים, דם או אבק שגרם למזרון לקבל גוון אפרפר, אז אנו פשוט מרימים ידיים ורוכשים מזרון חדש בעלות של אלפי שקלים. ראשית לא למהר לרכוש מזרון חדש, אם ניתן לבצע בו ניקוי מזרונים בחדרה. ניתן לנקות את המזרון באופן מקצועי ויש לבצע את הניקוי בכמה שלבים, בכדי לא רק על מנת להיפטר מהכתמים כי אם מהחיידקים השוהים במזרון ורק מכפילים את כמותם.

ראשית, הפרידו את חלקיקי האבק מהלכלוך, באמצעות שאיבה טובה עם שואב עוצמתי. רק לאחר שלב זה, ניתן יהיה להתחיל עם ניקוי מזרונים בחדרה שיהיה עמוק ויסודי יותר. השלב האחרון של ניקיון המזרון, יהיה חיטוי באמצעות חומרים מיוחדים שמונעים ריחות רעים. מדובר על חומרים שהם אנטי בקטריאליים, מה שימנע את התקרבות החיידקים למזרון שלכם, לפחות בזמן הקרוב. רוצים לקרוא עוד על טיפים מעולים? כנסו למאמר המלא המפרט איך מנקים מזרנים מכתמים.

ניקוי מזרונים בחדרה תחזוקה שוטפת של המזרון – כל כמה זמן?

על מנת שמטלת ניקוי מזרונים בחדרה או בכל עיר אחרת תהיה קשה עבורכם, מומלץ כי תבצעו מנהג קבוע בכל חודש לפחות בתחזוקת המזרון. ראשית, יש לשאוב את המזרון היטב משני צידיו, לאחר מכן, יש להפוך את המזרון מצדו השני, כך שיוכל להתרענן. מדי שבועיים, מומלץ להוציא את המזרון לשמש החמה, מה שיסייע ברענון בהחדרת אוויר צח וחיסול החיידקים השונים.

אחת לחצי שנה, כדאי לקרוא לחברת ניקוי מזרונים, אשר תבצע בו ניקוי וחיטוי מקצועי. המזרון שאנו ישנים עליו הינו קריטי מבחינת הבריאות שלנו. שינה טובה היא גם במזרון נוח ואורתופדי, אך גם שיהיה נקי היות והנשימה שלנו בלילה הינה כבדה יותר. קרדית האבק גורמת לבעיות נשימה רבות ולסכנה לילדים קטנים ולמי שיש לו בעיות כרוניות בדרכי הנשימה, מה שמצריך הקפדה גבוהה יותר של ניקוי מזרונים בחדרה או בכל עיר אחרת אשר בה אתם גרים.

לישון על מזרון נקי מחיידקים ולנשום אוויר צח – WeClean

זה אינו מספיק לבצע את תהליך ניקוי המזרונים, כי אם לדאוג למגר אבק מהבית כמו מחדרי השינה והסלון כגון שאריות גללים של קרדית האבק שאפילו ואינם נראים לעין, שאיבה טובה של הרצפות וניגוב הרהיטים הינה פעולה חשובה שיש לבצע בקביעות לפחות אחת לשבוע וכל זאת תלוי במידת הצטברות האבק בביתכם. כל הפעולות הללו תגרומנה לבריאות טובה ופחות מחלות, שינה טובה וקימה בכוחות מחודשים.

למרות זאת, יש לזכור לנקות את המזרון באמצעות חברת ניקוי מזרונים בחדרה בתדירות של פעמיים בשנה. אחת מהחברות הבולטות באזור שהן מהוותיקות בתחום, הינה חברת WeClean אשר קיימת שנים רבות ומתמחה בכל סוגי הריפודים, המזרונים והשטיחים. לחברה יש את כל המכונות המשוכללות וחומרי הניקוי המיובאים מחו"ל שממונים על ניקוי וחיטוי מושלם למזרונים ולריפוד וכן צוות מקצועי ואדיב העובד שנים בחברה.

למחירון ניקוי מזרנים לחצו כאן.

שירותי ניקיון נוספים בחדרה

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button