ניקוי חלונות בתל אביב

ניקוי חלונות בתל אביב - WeClean

לא כולנו אוהבים את מטלת ניקוי חלונות בתל אביב אבל מה לעשות שזה חלק מתחזוקת הבית או העסק? אחד מהטיפים לניקוי נכון של חלונות, הינו בחירה נכונה של חומרי ניקוי ומליות מתאימות. יש לשים לב לא להשתמש עם סבון כי אם רק עם נוזל מיוחד לניקוי חלונות, היות וסבון יגרום לסימנים מיותרים על החלונות מה שלבטח אינכם מעוניינים בו, כי אם במראה של זכוכית שקופה, מבריקה ונקייה. יש לעבוד עם פלנלית, כך שניתן יהיה לנקות על הדרך, חריצים שנמצאים ליד הפרופיל של החלון. כדאי לעבוד עם מברג דק עטוף בבד ולבצע תנועות עדינות. ככל שהבד יהיה דק יותר לניקוי החלונות, כך יהיה קל להגיע למקומות בחלון שהם פחות נגישים.

לפעמים, כאשר החלון הוא חלון הזזה ולא חלון נפתח, יש לפרק אותו מהמסגרת ולשטוף אותו באמצעות מים וחומר ניקוי חלונות ולהרכיבו מחדש. לפעמים, ניקוי חלונות בתל אביב עשוי להיות מורכב, היות וחלונות עשויים להיות גדולים וכבדים, במיוחד אם מדובר על חלונות בעלי זכוכית כפולה, מה שגורם להם להיות כבדים יותר. ולכן, יש צורך בחברה מקצועית אשר תבצע עבורכם ניקוי חלונות יסודי, כך שאין צורך להסתכן או להתאמץ, כאשר ישנו צוות מומחים, מקצועי ומיומן שיעשה עבורכם את עבודת ניקוי החלונות על הצד הטוב ביותר. למאמר המלא בנושא ניקוי חלונות.

ניקוי חלונות בתל אביב

כל כמה זמן יש לבצע ניקוי חלונות?

אם אתם מתגוררים באזור תל אביב, יש לבצע ניקוי חלונות בתל אביב פעם בשבוע. ראשית, בשלב הראשון של הניקוי, יש לנקות את החלון על ידי בד ואם יש לכם בגד ישן מטריקו רך, כדאי כי תשתמשו בו. בשלב השני, יש להתיז חומר ניקוי לחלונות ולנגב באמצעות מגבות נייר בתנועות מעגליות. יש לציין כי אם החלונות שלכם עשויים מאלומיניום, תוכלו לנקות אותם בקלות שכן, האלומיניום אינו מחליד. את המסילות ומסגרת החלון העשויה אלומיניום, יש לנקות עם מים וסבון.

את הפרופיל, יש לנגב באמצעות סחבה יבשה ורק לאחר ניקוי האבק, ניתן יהיה להרטיב את המטלית עם מים וסבון, על מנת למנוע בוץ או לכלוך כבד יותר. בדרך זו, תמנעו מבוץ או לכלוך שיישאר בפרופיל האלומיניום בחלון.

כורסא, חלון, שולחן עץ

ניקוי חלונות בתל אביב – האם כדאי לכם לקחת סיכון בפירוק וניקוי חלונות?

זו גם שאלה שיש לשאול ולכן, הכול תלוי בגודל החלון, סוג וכובד. אם אינכם מעוניינים לקחת על עצמכם סיכון מיותר, כדאי כי תחפשו חברה המתמחה עם ניקוי חלונות בתל אביב, במידה ואתם גרים באזור זה בארץ. אם מדובר בבניין גבוה, לבטח שלא כדאי לכם לקחת סיכון או לסכן את בריאותכם. לשם כך, ישנן חברות ניקיון המעסיקים צוות עובדים בגובה למטרה זו. יש לוודא כי העובדים הם תחת רישיון עבודה בגובה ואם החברה עובדת על פי כל כללי הבטיחות.

גם קירות מסך, יש לנקות במסגרת עבודה בגובה, היות וחלונות אלה רחבים ולרוב נמצאים בקומות הגבוהות של בנייני משרדים או פנטהאוזים בקומות האחרונות. לסיכום – חלונות ותריסים מייצגים את הבית כלפי חוץ וכלפי פנים ולכן, זוהי סיבה טובה מספיק להשקיע בתחזוקתם השוטפת. חוץ מהאסתטיות, לא כדאי כי האבק והלכלוך יצטברו בחלונות מה שעשוי להזיק לבריאותכם ולבני ביתכם. גם הרגשה של חלונות נקיים היא נעימה יותר ואלה הן חלק מהסיבות העיקריות לניקוי חלונות באופן קבוע.

עלות ניקוי חלונות מקצועי לתושבי תל אביב

חברתנו WeClean הכינה עבורכם מספר מסלולים משתלמים במיוחד ללקוחות עסקים וללקוחות פרטיים. ניתן לעיין בעמוד מחירון ניקוי חלונות ותריסים ולקבל הצעת מחיר המתאימה עבור התקציב שלכם. מחירון ניקוי חלונות.

שירותי ניקיון נוספים בתל אביב

אהבתם את המאמר? שתפו!
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטוויטר
שיתוף במייל
Open chat
שלום וברכה!
אני עומרי הנציג של we-clean.
אני כאן כדי לספק לכם שירות ניקוי ברמה הכי גבוהה שיש.
Call Now Button